Efektywna praca zespołu jest kluczową kwestią w osiągnięciu sukcesu.

Nasz zespół
Filip Totoś

Filip Totoś

/ Account Manager / Designer

Kreatywny projektant z nieszablonowymi pomysłami. Entuzjasta motoryzacji i architektury. Wolny czas poświęca bieganiu. Uczy się gotować, wzbudzając tym samym popłoch wśród znajomych. Twierdzi, że jego perfekcjonizm wynika z lenistwa, ponieważ dzięki temu oszczędza sporo czasu. My i tak uważamy inaczej, ale coś musieliśmy napisać.

Pamela Będkowska

Pamela Będkowska

/ Account Manager

To właśnie Pamelę klienci poznają jako pierwszą. Koordynuje wszystkie projekty i realizacje. Miłośniczka sprzętu z logiem jabłuszka. Marzy o podróży w kosmos ze swoim psem, którego nie posiada. Fanka podróży i szybkich amerykańskich samochodów w GTA. Mleko pije codziennie, więc będzie wielka.

Marcin Żmudzki

Marcin Żmudzki

/ Art Director / Graphic Designer

Kocha zarówno tworzyć, jak i otaczać się minimalistycznymi formami. Bezkompromisowy na punkcie odległości i proporcji. Jako pasjonat mody i zakupoholik, posiada więcej ubrań niż niejedna kobieta. Spędza godziny słuchając muzyki elektronicznej. Oddany fan sprzętu marki Apple bo inne to bee.

Kamil Ćwieląg

Kamil Ćwieląg

/ Illustrator / Graphic Designer

Miłośnik minimalistycznego designu i nietuzinkowych ilustracji. Oprócz tabletu i komputera biegle posługuje się też ołówkiem i paletą co pozwala mu znajdować niesztampowe rozwiązania
podczas pracy z klientem. Prywatnie miłośnik sportu i podróży.

Paweł Kotarski

Paweł Kotarski

/ Web Developer

Z Pawłem rozmawiamy w językach OOP, PHP, Javascript, jQuery, Yii, MySql, gdyż zatracił umiejętności posługiwania się językiem ojczystym. Ceni jakość i precyzję w każdym aspekcie. Pasjonat nowych technologii i gadżetomaniak. Uzależniony od androida, zapewne oddałby z niego życie.