Pasta & More

Case Study
Nasz Klient

Nasz Klient

Włoskiej kuchnia w najlepszym wydaniu. Tym może poszczycić się restauracja Pasta & More. Umiejętnie łączy to, co najlepsze we włoskiej tradycji kulinarnej z innowacyjnym podejściem do przyrządzania potraw.

Logo

Logo

Forma logotypu nowoczesna, cechująca nowe trendy. Minimalizm całościowy nadaję elegancką formę. Odbiór logo określa markę klasy premium o wysokich kwalifikacjach.

Sygnet stanowi uproszczoną formę pasty o charakterystycznym wzorze. Wizualnie został osadzony w obszarze kwadratu. Całość dopełniają symbole, nadające wizerunkowi tradycji jak i naturalnego pochodzenia składników. Umożliwia efektywne posługiwanie się sygnetem w sposób samodzielny.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Materiały identyfikujące markę stanowią podstawę wizerunku. Określona typografia, oraz ustanowienie barw w proporcjach 6:4 nadają marce klasyki i szykowności.

Dostrzegalny wzór zaprojektowany w oparciu o sygnet logo występuje na wszystkich elementach identyfikacji wizualnej. Stanowi charakterystyczny i spoisty element całościowy.

Pasta & More

Pasta & More

Wizerunek restauracji łączy w sobie francusko-europejski styl zachowując w pełni elegancką formę. Gratulujemy Pasta & More.