Wszystko zaczyna się od projektu graficznego.

Co robimy
Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Pamiętajmy, że o najlepszy wizerunek firmy należy zadbać od samego początku. Jest to jeden z kluczowych procesów przy powstawaniu nowych firm oraz istotny element ich rozwoju, np. podczas wprowadzania na rynek nowych produktów i usług. Wykonujemy cały proces systemu identyfikacji wizualnej oraz jego składowe, m.in. kreacja logotypu, opracowanie kolorystyki, typografii, dokumentów firmowych i materiałów reklamowych.

Strony internetowe i sklepy online

Strony internetowe i sklepy online

Strona WWW jest pierwszorzędną drogą komunikacji z klientem. Wykonywane przez nas strony cechuje nowoczesny i innowacyjny design. Każda witryna internetowa przystosowana jest do prawidłowego działania na wszystkich urządzeniach mobilnych. Technologia responsive web design ( RWD ) pozwala na idealne wyświetlanie strony na smartfonach, tabletach oraz ekranach o dużych rozdzielczościach, FullHd czy 4k. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe oraz sklepy online, oparte o nowoczesne systemy zarządzania treścią ( CMS ), które pozwalają na wygodne zarządzenie, aktualizacje oraz rozbudowę ich możliwości.

Materiały reklamowe

Materiały reklamowe

Uczestnicząc w spotkaniach z klientami, konferencjach jak również targach branżowych, koniecznym jest posiadanie najlepszych materiałów identyfikujących markę. To właśnie ich design zadecyduje o pierwszym wrażeniu przekazu reklamowego, wywołując pożądany przez markę stan emocjonalny u odbiorcy. Posługujemy się techniką unikalnego designu, czystości formy oraz całym wachlarzem technik estetycznych. Projektujemy materiały reklamowe, m.in. wizytówki, broszury, foldery, katalogi oraz inne niestandardowe formy, ograniczone jedynie wyobraźnią klienta.

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna ( Outdoor ) jest nośnikiem o ogromnym potencjale. Poprzez bezpośrednie oddziaływanie dociera do sporej liczby odbiorców. Projektujmy i wykonujemy banery, szyldy, plakaty, kasetony, billboardy, litery przestrzenne, reklamy na pojazdach oraz citylight. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej nietypowym oczekiwaniom z zakresu tworzenia wizerunku oraz przekazu wartości za pomocą reklamy eksponowanej na zewnątrz.

Sesje fotograficzne

Sesje fotograficzne

Zdjęcie produktowe kreuje nowy wizerunek bądź umacnia już istniejący. Za pomocą zdjęć można pokazać pewną estetyczną i informacyjną wartość, wyróżniając walory produktu lub usługi. Sesję fotograficzną najlepiej przygotuje i wykona odpowiedni zespół profesjonalistów. Wykonujemy sesje zdjęciowe na potrzeby m.in. katalogów produktów, billboardów, posterów, broszur oraz stron internetowych.

Produkcje filmowe

Produkcje filmowe

W branży reklamowej żywy obraz cieszy się dużą popularnością wśród odbiorców. Film, jako idealny nośnik treści reklamowej, jest coraz częściej wykorzystywany przy wprowadzaniu nowych
produktów lub usług, jak i umacnianiu już istniejących. Przygotowujemy filmy o multi-rozdzielczościach na zróżnicowane platformy, na poczet reklam produktów, usług, aplikacji, stron WWW i kampanii internetowych.

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D

Foto realistyczne wizualizacje przestrzenne ukazują finalną formę produktu lub architektury, zmniejszając tym samym koszty produkcji. Jest to doskonała alternatywa dla fotografii, której z różnych powodów nie można wykonać lub jest ona utrudniona. Wykonując wizualizację 3D możemy uniknąć popełnienia błędów kompozycyjnych, jak również udoskonalić przygotowywany koncept w fazie projektowej. Wykonujemy wizualizacje produktowe i architektoniczne na potrzeby sklepów online oraz różnych form reklamy, jak np. katalogi produktów.

Copywriting

Copywriting

Poza grafiką jednym z najistotniejszych elementów produktów, materiałów reklamowych oraz kampanii marketingowych jest tekst. Ten element nakłania z największą siłą do podejmowania konkretnych działań przez potencjalnego klienta. Nasi copywriterzy dywersyfikując teksty spowodują, iż komunikacja z klientem zyska na atrakcyjności.

Zaufali nam

Zaufali nam, list firm itp...